USTA ÖĞRETİCİLİK GÖREV BAŞVURU FORMUBeyoğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz tarafından, Merkez ve merkeze bağlı köylerde açılacak olan kurslarda ihtiyaç olması halinde ek ders ücreti karşılığında görevlendirilmek üzere, Geçici Sigortalı Usta Öğretici başvuruları alınacaktır.

Sistemimizden yapmış olduğunuz başvuru ön kayıt niteliğinde olup, başvuru yapmış olmanız görevlendirileceğiniz anlamına gelmemektedir. Başvurular; Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün ilgili yönerge ve genelgeleri doğrultusunda değerlendirilerek, sıralama yapılacaktır. İhtiyaç olması halinde bu sıralama dikkate alınarak görevlendirme yapılacaktır.

Başvuru Formunu alanınıza uygun olarak doldurduktan sonra görevlendirilmeniz gerçekleştirildiği takdirde, sistem üzerinden Başvuru Formunu yazdırarak gerekli evraklarla birlikte müdürlüğümüze elden teslim etmeniz gerekmektedir. Posta ya da elektronik ortamda gönderilen başvurular dikkate alnmayacaktır.

Ayrıca görevlendirmenizin gerçekleşmesi durumunuda cep telefonunuza bildirim mesajı gönderilecektir. Başvurunuza ait onaylama işlemleri ve görevlendirme sürecini "Başvuru Onay Takip Sistemi" 'nden görebilirsiniz. Bunun için Tc Kimlik Numaranız ve Başvuru esnasında oluşturulan Başvuru Referans Kodunu kullanmalısınız. Başvuru Referans Kodunu unutmanız durumunda şifremi unuttum butonunu kullanarak referans koduna ulaşabilirsiniz.


NOT: Başvuru ekranındaki, en son mezun olduğunuz okul / bölüm ve öğrenim durumunu, kurs vereceğiniz alan ile ilgili mezun olduğunuz okula göre doldurunuz. Örneğin; Bilgisayar Programcılığı(Önlisans) mezunu bir usta öğretici adayı, daha sonra İşletme(Lisans) alanından mezun olduysa, öğrenim durumunu kurs vereceği alana(Bilişim Teknolojileri) uygun olarak Önlisans seçecektir.

Başvurularınızda tüm alanları mutlaka doldurunuz.

Kurs verebileceğinizi belirttiğiniz alan ile ilgili bir okuldan mezun değilseniz mutlaka ustalık / yeterlik belgesi istenmektedir.

Kurs verebileceğiniz alan/branş, başvuru ekranındaki listede bulunmuyor ise; başka bir alan seçmeyiniz. Müdürlüğümüze bildirmeniz(aşağıdaki e-posta adresine bildirebilirsiniz) durumunda uygun görülürse alan/branşınız eklenecektir.Görüş, öneri ve sorunlarınızla ilgili müdürlüğümüzle iletişime geçebilirsiniz.Beyoğlu Halk Eğitimi Merkezi İletişim Bilgileri  
Tel: 0 212 237 87 51 / Fax: 0 212 256 84 23 E-Posta: info@beyogluhem.com
Yukarı Çık